Форум “Українська вимушена міграція: соціальні, економічні та культурні наслідки” 19 квітня 2018

Posted by

Запрошуємо відвідати форум “Українська вимушена міграція: соціальні, економічні та культурні наслідки”.

У межах форуму відбудеться обговорення результатів дослідження за проектом  “Прихована трагедія України: розуміння результатів переміщення населення з постраждалих від війни регіонів країни”, яке проводилося міждисциплінарною командою Університету Бірмінгема, Університету Оксфорда та Українського католицького університету та зустріч-вистава за текстами (про) підлітків, які втратили свої домівки, але не втратили віри в майбутнє своєї країни.

Форум відбудеться 19 квітня 2018 року о 13:00 за адресою м. Львів,  УКУ, Центр Митрополита Андрея Шептицького, вул. Стрийська, 29, Паркова аудиторія.

У процесі обговорень ітиметься про актуальні проблеми переселенців, які унаявнились у процесі дослідницьких інтерв’ю (проблеми права власності, житла, доступу до медичної допомоги, тощо), а також про можливі сценарії їх пом’якшення.

У межах форуму учасники та учасниці звернуться до питань захисту ВПО, ролі міжнародної спільноти та економічних наслідків конфлікту, а також поділяться рекомендаціями для міжнародних організацій, органів влади та громадських ініціатив, щоб запобігти маргіналізації та соціальному відчуженню вимушених переселенців.

Учасники форуму – д-р Ірина Кузнєцова, головний дослідник проекту, д-р Гулара Гулієва (Університет Бірмінгема, юридична школа), проф. Оксана Міхеєва (Український католицький університет, програма соціології), д-р Влад Михненко, (Університет Оксфорда), д-р. Світлана Бабенко (Національний університет ім. Т. Шевченка), д-р Оксана Іванкова-Стецюк (Інститут народознавства НАН України), проф. Оксана Довгополова (Одеський національний університет імені І. І. Мечникова).

Повна програма заходу українською мовою https://bit.ly/2qpx6xa

Англійською мовою https://bit.ly/2GSLB2M

Зважаючи на обмежену кількість місць, просимо завчасно зареєструватися, заповнивши коротку форму за посиланням https://bit.ly/2GTRXTy  

Захід є частиною проекту, що фінансується Дослідницькою радою з досліджень у галузі мистецтв та гуманітарних наук Великобританії та Партнерства для вивчення конфліктів, злочинності та питань безпеки (грант AH /P008305/1).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s