«Я – це інший /iнша Ти» – благодійна зустріч-вистава 19 квітня 2018 р. о 17-00 – 18-00, Львів

Posted by

Вже чотири роки поміж нас живуть люди, долі яких були змінені поза їхнім бажанням. Ми знаємо про наших співгромадян, що змушені були шукати собі новий дім – хто рятуючись від війни на Сході, хто не в силах жити в умовах анексії в Криму. Ми знаємо про необхідність підтримати цих людей в пошуку роботи, житла, нових соціальних зв’язків. При цьому не завжди ми замислюємось про те, як вони пам’ятають дім.

Благодійна зустріч-вистава «Я – це інший/інша Ти» є результатом двох конкурсів нарисів та свідчень (про) підлітків-переселенців, які проводились у 2016-2017 роках серед українських підлітків та молоді.

Вистава будується на співставленні бачення власного дому та власної країни молодими людьми, що втратили дім, та тими, хто вчиться зараз жити з новими сусідами зі Сходу України та Криму. Можливість поглянути один одному у вічі, пережити разом як найсумніші, так і найрадісніші спогади – заради цього ми запрошуємо всіх на виставу. Це не проект «допомоги переселенцям», це проект «соціального лікування», спрямованого на опрацювання нового досвіду спільного життя, де ми всі відповідаємо за власне життя та власну країну.

Вистава є складовою частиною проекту «Від групи до особистості: мистецтво в пошуках соціальної солідарності», який реалізується за підтримки Міністерства Закордонних справ Німеччини у програмі «Укріплення взаємодії з громадянським суспільством країн Східного партнерства».

Режисер вистави Уляна Бонцьо, керівник театральної студії «Маски», актриса театру та кіно, режисер-постановник дитячих та юнацьких міні-вистав і перформерсів, психолог-консультант, соціальний педагог, засновник організації з надання психологічних послуг «Психологічна консультація online», організатор та ведуча програм з розвитку особистості, викладач психологічних дисциплін.

Актори: Оксана Комякова, Марія Омельченко, Тетяна Собакар, Костянтин Танцюра, Єлизавета Калітвенцева, Ганна Дементенко, Михайло Васильєв, Яна Шмотолоха.

Де і коли: 19 квітня 2018 р. о 17-00 – 18-00, Львів, Український католицький університет, Центр Митрополита Андрея Шептицького, вул. Стрийська, 29 (Паркова аудиторія).

Із кращими роботами першого конкурсу «Я – це інший Ти» можна ознайомитися за наступними посиланнями: http://www.europa-grenzenlos.org/ich-bin-ein-anderes-du/pidsumky-proektu/ та https://focus.ua/long/360839/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s