Запрошуємо на круглий стіл 18 квітня 2018 року

Posted by

Запрошуємо Вас на круглий стіл та обговорення результатів дослідження нашого проекту Прихована трагедія України: розуміння результатів переміщення населення з постраждалих від війни регіонів країни, яке проводилося міждисциплінарною командою Бірмінгемськго університету, Оксфордського університету та Українського католицького університету.

Подія відбудеться 18 квітня 2018 року о 13:00 за адресою м. Київ, вул. Мазепи 10а, Київський офіс Українського Католицького Університету.

Круглий стіл висвітлить найбільш актуальні та наріжні проблеми переселенців, що були виявлені у процесі дослідницьких інтерв’ю, як-то питання житла, власності, доступу до медичних послуг, реєстрації та пенсій. Крім того, будуть обговорені правові питання захисту ВПО, роль міжнародної спільноти та економічні наслідки конфлікту. Ґрунтуючись на результатах дослідження, учасники поділяться рекомендаціями для міжнародних організацій, органів влади та громадських ініціатив, щоб попередити маргіналізацію та соціальне відчуження вимушених переселенців.

Учасники круглого столу – д-р Ірина Кузнєцова, головний дослідник проекту, проф. Рілка Драгнева та д-р Гулара Гулієва (Бірмінгемський університет, юридична школа), проф. Оксана Міхеєва (Український католицький університет), д-р Влад Михненко, (Оксфордський університет) та д-р. Світлана Бабенко (Національний університет ім. Т.Шевченка).

Програма події:

13:00-13:30 – Реєстрація.

13:30-15:30 – Круглий стіл та обговорення.

15:30-16:00 – Неформальне спілкування та фуршет.

Зважаючи на обмежену кількість місць, просимо завчасно зареєструватися, заповнивши коротку форму за посиланням https://goo.gl/forms/pQdBtLd1MkYCmSlI3  

Захід відбуватиметься англійською та українською мовами та супроводжуватиметься  синхронним перекладом.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s