Опитування неурядових організацій, які працюють з переселенцями

Posted by
Університет Бірмінгема спільно з Українським католицьким університетом реалізують дослідницький проект про соціальні наслідки вимушеного переселення, що стало наслідком анексії Криму та збройного конфлікту на сході України. Ми провели близько сотні глибинних інтерв’ю з вимушеними переселенцями, аби зрозуміти їх повсякденний досвід та оцінити найбільш гострі проблеми.
Усвідомлюючи величезну роль, яку НУО відіграють в наданні допомоги внутрішнім переселенцям, ми звертаємось до них, як до експертів, які на сьогодні, як ніхто інший, ґрунтуючись на досвіді, можуть представити власне бачення трансформації політики по відношенню до ВПО в Україні.
Ми просимо НУО, які працюють з переселенцями заповнити нашу анкету до 8 березня. На заповнення анкети знадобиться 8-10 хвилин.
Результати дослідження будуть представлені в Києві, 18 квітня, в Київському офісі УКУ та у Львові, 19 квітня в Центрі митрополита Андрея Шептицького. Коротка версія матеріалів буде розміщена на цьому сайті. Більш детальна інформація та запрошення на наші заходи будуть розіслані наприкінці березня.
Наперед дякуємо всім хто візьме участь в нашому опитуванні! 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s